Me këtë foto Shyhretja uroi bashkëshortin

  • 28 gusht 2019 - 11:35
Me këtë foto Shyhretja uroi bashkëshortin

Ata kanë festë sonte.

Shyhrete Behluli ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet bashkë me bashkëshortin e saj Luanin.

Duke zgjedhur një foto të bërë kohë më parë, Shyhretja atë e uroi edhe për shumë vite tjera.

“Urime ditelindjen ty dashuria ime, dhe bashkudhetari i jetes sime. Paq shendet dhe lumturi” janë fjalët e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

(Kosova Sot Online)