Fotografia të cilën Tayna shumë shpejtë e fshiu nga Instagrami

  • 20 shtator 2019 - 18:54
Fotografia të cilën Tayna shumë shpejtë e fshiu nga Instagrami

Këtë fotografi Tayna e fshiu shpejtë nga Instagrami.

Prej disa ditësh reperja e cila njihet për hitet e suksesshme, Tayna ndodhet në SHBA. Menaxheri i reperes tha se ajo ndodhet atje për të realizuar këngën e re, por ndërkohë Tayna edhe po pushon në një resort luksoz.

Nga atje reperja ka postuar shpesh foto e video në të cilat shfaqet në shoqërinë e modeles Vildane Zeneli e cila prej vitesh jeton në SHBA. 

Mbrëmjen e djeshme Tayna postoi një video ku shfaqej duke pozuar para pasqyrës me pantallona të tejdukshme të bardha dhe një bluzë shumë të shkurtër.

Reperja dukej në super formë mirëpo shumë shpejt u pendua dhe e fshiu postimin për arsye që nuk dihen.

Image

(Kosova Sot Online)