1 vit nga dita e madhe! Elita kujton me nostalgji dasmën dhe zbulon pamjet që nuk i kishim parë

  • 21 shtator 2019 - 21:27
1 vit nga dita e madhe! Elita kujton me nostalgji dasmën dhe zbulon pamjet që nuk i kishim parë

Teksa Blero dhe Afrona janë duke zhvilluar dasmën e tyre, Gjiko dhe Elita festojnë 1-vjetorin e saj.

Si dot 1 vit më parë ata i thanë “Po” dashurisë së tyre dhe në një ditë si kjo nuk kanë munguar dedikimet në rrjetet sociale.

Ka qenë Elita ajo e cila e ka kujtuar plot nostalgji ditën e rëndësishme dhe ka publikuar disa pamje që nuk i kishim parë më herët.

“1 vit iku, përgjithmonë” shkruan Elita krahas videos dhe brenda saj ka dedikime të tjera.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Ndërsa Gjiko ka lënë një koment, ku sigurisht nuk ka munguar as humori.

“Jam shumë krenar që je gruaja ime.Të dua Elita Rudi Gjikolli! Ishim çift u bëmë prindër. Vazhdojmë me prodhim”, ka komentuar reperi.