Të gjithë sytë tek Ivanka; vajza e Presidentit Trump shkon në takimin e OKB pa reçipeta!

  • 24 shtator 2019 - 17:25
Të gjithë sytë tek Ivanka; vajza e Presidentit Trump shkon në takimin e OKB pa reçipeta!

 

Ivanka Trump ka patur një fundjavë tejet të ngjeshur teksa ishte e ftuara speciale në dasmën e mikeshës së saj stilistes Misha Nonoo që u zhvillua në Romë.

Me siguri Ivanka nuk ka patur kohë të fusë në valixhe një palë recipeta, teksa menjëherë pas dasmës ka fluturuar drejt New York, për të ndjekur nga afër fjalimin e babait të saj Donald Trump në mbledhjen e radhës të OKB.

E veshur me një fund të bardhë dhe këmishë ngjyrë blu, 37 vjeçarja duket se ka kaluar një moment të sikletshëm, pasi nën këmishë dukej qartazi që ajo nuk kishte veshur reçipeta.

Image

Anëtarë nga të gjitha vendet e botës kanë qenë dëshmitarë të ‘shfaqjes’ së vajzës së madhe të Presidentit të SHBA-ve, e cila me siguri nuk ishte aspak e përgatitur për incidentin me veshjen që kishte zgjedhur.

(Kosova Sot Online)