Genci pjesë e klipit të ri të Enit, ja pamjet

  • 24 shtator 2019 - 18:53
Genci pjesë e klipit të ri të Enit, ja pamjet

Genc Prelvukaj do të jetë pjesë e videoklipit të ri të Eni Koçit.

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë ndër çiftet më të komentuara të estradës shqiptare.

Së fundi, Eni ka nisur përgatitjet për këngën e re, pjesë e videoklipit të së cilës do të jetë edhe i fejuari i saj, Genci.

Këtë gjë e bëri të ditur vetë Genci përmes një postimi në Instagram, ku edhe shkëputi një fotografi nga skenat e xhirimeve.

“Kur te merr @enikociiii ne xhirim te videospotit te saj te ri me zor  
Sidoqofte jom nifare piktori edhe une
Btw
Me u rrite ne nje shtepi me Musa Prelvukaj dhe @zake_prelvukaj, te dy piktore me profesion, e mos marre dicka prej tyre nuk bon  [????]

P.S. Eni Koci – Sekreti. Së shpejti”, ka shkruar ai. 
 

Image(Kosova Sot Online)