Linda Rei: Të jesh mashkull nuk është e lehtë

  • 28 shtator 2019 - 08:49
Linda Rei: Të jesh mashkull nuk është e lehtë

Ndonëse prej kohësh nuk po shfaqet në ekran, Linda Rei vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, aty ku është shumë aktive me postime nga jeta private.

Ditën e sotme Linda ka bërë një postim në të cilin shkruhet se të jesh mashkull nuk është e lehtë dhe arsyeja është qesharake.

“Të jesh mashkull nuk është e lehtë. Jo makeup, jo paruke, nëse je i shëmtuar, je thjesht i shëmtuar”, shkruhet në postimin e Lindës.

Kujtojmë që së fundmi Linda tregoi se do ishte sërish pjesë e “Dance with me”, por makeup artistja nuk u shfaq në puntatën e parë.

Image
Image


(Kosova Sot Online)