Bashkëshortja e Bleros së shpejti moderatore, do ketë emisionin e saj

  • 07 tetor 2019 - 12:59
Bashkëshortja e Bleros së shpejti moderatore, do ketë emisionin e saj

Prej kohësh ata kanë qenë në qendër të show bizit shqiptar dhe kjo për shkak të dasmës së tyre luksoze e më tej me publikimin e fotove nga shtëpia e re luksoze. Po flasim për Afrona Dikën dhe Bleron. Por duket se risia këtë herë vjen prej Afronës e cila duket se tani e tutje nuk do jetë vetëm bashkëshortja e bukur e Bleros.

Shumë shpejt do jetë pjesë e ekraneve tona në pozicionin e moderatores.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo me postimin e fundit në Instastory ku edhe i merr mendim fansave.

Sigurisht që shumica prej tyre e kanë pëlqyer këtë ide dhe me siguri Afronën së shpejti do e shohim moderatore.

(Kosova Sot Online)