Shpati serioz: Një betejë është e humbur kur mendon se e ke humbur

  • 09 tetor 2019 - 15:38
Shpati serioz: Një betejë është e humbur kur mendon se e ke humbur

Tash e sa vite në skenë, këngëtari i njohur Shpat Kasapi po vazhdon edhe më tutje të jetë shumë aktiv në skenë, si me projekte muzikore, poashtu edhe më mbrëmje që organizohen brenda dhe jashtë trojeve shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi këngëtari ka pozuar goxha serioz, derisa ka spikatur me thënien: "Një betejë është e humbur kur mendon se  e ke humbur".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Official Instagram personal (@shpatkasapi85) on

(Kosova Sot Online)