A del veç me të brendshme në qytet? Rihanna tregon trupin

  • 17 tetor 2019 - 11:19
A del veç me të brendshme në qytet? Rihanna tregon trupin

Me të brendshme dhe me çantë në dorë.

Ky është kombinimi që këngëtarja Rihanna e ka bërë dhe videon më pas e ka hedhur në Instagram.

Bukuroshja shihet se ka ekspozuar trupin dhe dukej shumë seksi.

Duke treguar barkun, Rihanna ‘mohoi’ se është shtatzënë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

(Kosova Sot Online)