Gjyste Vulaj uron vajzën e saj me rastin e ditëlindjes, ja sa shumë i ka ngjarë

  • 31 tetor 2019 - 12:35
Gjyste Vulaj uron vajzën e saj me rastin e ditëlindjes, ja sa shumë i ka ngjarë

Në familjen e tyre ka festë.

Këngëtarja Gjyste Vulaj, e ka zgjedhur llogarinë e saj në Instagram për ta uruar vajzën e saj me rastin e ditëlindjes edhe publikisht.

“Ma e mira vajze sot feston ditelindjen @rosanavulaj ?? e mamit u befsh 100 vjece me shendetin e mir dhe uroj te te plotesohen tgjitha deshirat ne jet????????”, ishin fjalët që këngëtarja kishte zgjedhur për ta uruar vajzën e saj.

Në fotot që i ka postuar shihet se vajza i ka ngjarë shumë këngëtares.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

(Kosova Sot Online)