Stresi humb çdo mundësi, Keisit i dhurojnë unazë diamanti

  • 17 nëntor 2019 - 13:07
Stresi humb çdo mundësi, Keisit i dhurojnë unazë diamanti

Keisi Lushaj, ish-partnerja e Stresit ka publikuar dje një foto në Instastory ku shihet se ka marrë dhuratë një unazë plot me diamante.

Në këto momente kur edhe mediat kanë folur shumë rreth ndarjes së tyre të bujshme duket se një unazë me diamante për të ngjall shumë dyshime për një lidhje të re të mundshme të saj ndërsa këngëtari i njohur ish partneri i saj Stresi duket se së fundmi është penduar për ndarjen por edhe Keisi ia ka dhënë të qartë përgjigjen. 

Është mjaft mirë në jetën e saj të re ku duket se nuk është duke i munguar asgjë.

Gjithsesi Keisi nuk lë dyshime por na tregon qartë se është një dhuratë e saj për veten dhe se momentalisht nuk është në një lidhje dhe nuk është duke planifikuar një fejesë apo martesë të mundshme.

(Kosova Sot Online)