Pasi iu zbulua lidhja, ja ku shkoi Genta Ismaili

  • 19 nëntor 2019 - 10:21
Pasi iu zbulua lidhja, ja ku shkoi Genta Ismaili

Ka disa ditë që po përmendet fort.

Genta Ismailit i është zbuluar lidhja, e pastaj këtë gjë e konfirmoi vet përmes daljes publike që e ka bërë.

Ajo pavarësisht këtyre lajmeve, po e shijon jetën dhe këtë lidhje.

Së fundmi, Genta Ismaili shkoi në Zvicër e nga atje ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet shumë seksi derisa u fotografua nga pas.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Switzerland ë

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

(Kosova Sot Online)