Kejvina Kthella mahnit reperin shqiptar! Shikoni çfarë i shkruan ai në postimin e fundit

  • 18 shkurt 2020 - 14:10
Kejvina Kthella mahnit reperin shqiptar! Shikoni çfarë i shkruan ai në postimin e fundit

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të ndjekura. Ajo është gjithmonë në qendër të vëmendjes, pasi në llogarinë e saj në Instagram publikon foto pikante. Në postimin e fundit, modelja ka vjedhur dhe vëmendjen e reperit Getinjo .

Ai është suprizuar nga pamja e Kejvinës dhe e ka krahasuar atë me ikonën e bukrisë. “Marilyn Monroe update”, shkruan reperi. Dhe me të vërtetë modelja i afrohet look-ut të Monroe në këtë foton.

(Kosova Sot Online)