Bukuroshja që adhuron Messin dhe Cristianon

  • 21 shkurt 2020 - 20:02
Bukuroshja që adhuron Messin dhe Cristianon

Tereze Kalman nuk është vetëm një modele me forma trupore super seksi dhe që ndiqet nga rreth 200 mijë followers në Instagram, por është edhe një fanse e madhe e futbollit.

Tereze pëlqen jashtë mase dy yjet e këtij sporti Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldo.

Ajo ndjek të gjitha ndeshjet e Barcelonës dhe Juventusit për të parë pikërisht sulmuesin argjentinas dhe atë luzitan.

(Kosova Sot Online)