“Do jem me ty deri në vdekje”- Njeriu i shtrenjtë i Stresit përfundon në spital. Reperi publikon foton …

  • 07 mars 2020 - 13:10
“Do jem me ty deri në vdekje”- Njeriu i shtrenjtë i Stresit përfundon në spital. Reperi publikon foton …

Një ngjarje jo e mirë i ka ndodhur për Stresin.

Reperi njoftoi fansat se njeriu i tij i shtrenjtë ka përfunduar në spital.

Bëhet fjalën për vëllain e Stresit, Reneo.

 “Do jem me ty deri në vdekje vëllai im Reneo Lushal”- shkroi Stresi në InstaStory ku publikoi një foto të tij në spital.

Reperi nuk sqaroi arsyen përse vëllai i tij ishte shtruar në spital dhe çfarë i ndodhi atij.

Image

(Kosova Sot Online)