Jeni stërvitur për sot? Anxhelina zbulon me një video ushtrimet e saj të kërcimit dhe i lë të gjithë pa fjalë

  • 11 prill 2020 - 22:18
Jeni stërvitur për sot? Anxhelina zbulon me një video ushtrimet e saj të kërcimit dhe i lë të gjithë pa fjalë

Anxhelina Hadërgjonaj ka dalluar gjithmonë për format e saj mjaft tërheqëse. Këngëtarja ka publikuar së fundmi një video në llogarinë e saj në ‘Instagram’, duke treguar se si ka nisur dita për të, midis rrezeve të diellit dhe muzikës.

Hadërgjonaj ka nisur të kërcejë me rroba banje në shtëpi, teksa nuk ka ngurruar t’i pyesë ndjekësit nëse janë stërvitur.
Komentet e tyre kanë qenë të shumta për shkak të pamjes mjaft provukuese të Anxhelinës dhe ndër to ka dalluar ai Albërijes e cila ka pohuar se i duket sikur e ka bërë me dorë pasi është shumë e bukur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Did you get your cardio in today? ë

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

(Kosova Sot Online)