'Fitër Bajrami' ka lezet me këngën e re 'Pse mu' nga Arta Bajrami dhe Don Arbas

  • 24 maj 2020 - 09:07
'Fitër Bajrami' ka lezet me këngën e re 'Pse mu' nga Arta Bajrami dhe Don Arbas

Me rastin e festës së "Fitër Bajramit" dy artistët e familjes Bajrami, e famshmja Arta dhe Don Arbas kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Pse mu", mban titullin kënga më e re e dyshes, e cila ia shton shijen festës së "Fitër Bajramit".

Dëgjim të këndshëm...


(Kosova Sot Online)