Flet këngëtarja ja kur do të ketë duet mes Enit dhe Gencit

  • G.G /
  • 20 qershor 2020 - 15:08
Flet këngëtarja ja kur do të ketë duet mes Enit dhe Gencit

Eni dhe Genci janë çift tash e sa vite.

Por,dyshja kanë edhe disa bashkëpunime.

Së fundmi, ka qenë Eni ajo e cila ua dha mundësinë ndjekësve të saj t’i bëjnë pyetje e nuk munguan pyetjet rreth projekteve të reja, meqë rast këngëtarja zbuloi që së shpejti publikohet një bashkëpunim i saj.

E pyetur se a do të ketë duet me Gencin, Eni ishte e prerë “E keni menduar por akoma nuk kemi dicka konkrete”.

(Kosova Sot Online)