Emina Cunmulaj: Gjeni paqen e brendshme, do ta gjeni veten

  • E.K /
  • 29 qershor 2020 - 22:12
Emina Cunmulaj: Gjeni paqen e brendshme, do ta gjeni veten

Emina Cunmulaj njihet si një ndër emrat e estradës e cila gjithmonë shfaqet natyrale dhe e do thjeshtësinë.

Edhe në foton e fundit është shfaqur e tillë derisa pranë fotografisë i ka shkruar edhe disa fjalë. Emina mendon se paqja e brendshme është shumë e rëndësishme për njeriun.

“Gjeni paqen e brendshme, do ta gjeni veten”, u shpreh ajo.

(Kosova Sot Online)