Morena Taraku ngrit temperaturat në bikine, ngritë këmbët dhe tregon ....

  • G.G /
  • 07 korrik 2020 - 11:43
Morena Taraku ngrit temperaturat në bikine, ngritë këmbët dhe tregon ....

Këngëtarja e njohur  Morena Taraku ka ekspozuar linjat në bikine.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram ku shfaqet mjaftë seksi, duke treguar asestet e saj, shkruan Kosova Sot Online.

Morena, tregoi edhe tatuazhin në gjoksin e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NO TITLES, JUST VIBES ë #glowup #shine #bikini #summervibes

A post shared by K I N G M T ë (@morenataraku) on

(Kosova Sot Online)