Keni menduar se Ariana Fejzullahu ka një fizik perfekt?

  • A.P /
  • 05 gusht 2020 - 22:05
Keni menduar se Ariana Fejzullahu ka një fizik perfekt?

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana njihet për një fizikë të mrekullueshëm.

Ajo vazhdimisht publikon fotografi duke reklamuar veshjet e shtrenjta dhe jetën luksoze.

Përveç tjerash, sipas imazheve Ariana gëzon linja të bukura trupore.

Megjithatë në këtë fotografi, nuk duket edhe ashtu si e shohim. Ariana bashkë me Ermalin sot janë në një nga restoranet luksoze, bashkë me shoqëri.

Nga atje,  çifti kanë publikuar një imazh së bashku ku Ariana shihet pak më ndryshe. Fustani që ka zgjedhur ta veshë i ka venë në pah paksa peshën e tepërt.

Image

(Kosova Sot Online)