Dolën pozitive bashkë me motrën, Adelina ka disa fjalë për t’i thënë

  • G.G /
  • 17 gusht 2020 - 12:18
Dolën pozitive bashkë me motrën, Adelina ka disa fjalë për t’i thënë

Këngëtarja kosovare Adelina Emini dhe ish deputetja e Kuvendit të Kosovës, Njomëza Emini, kanë rezultuar me COVID-19.

Mirëpo, fatmirësisht, gjendja e tyre shëndetësore është shumë e mirë dhe nuk kanë asnjë simptomë deri më tani.

Adelina në Instastory ka hedhur një fotografi bashkë me Njomzën ku tha se kanë pranuar shumë mesazhe uruese për shëndet të plotë dhe se për këtë gjë janë falënderuese që të dy motrat.

Po ashtu, këngëtarja bëri thirrje për bartje të maskave, për distancë dhe higjienë personale.

(Kosova Sot Online)