“Me dorën në pjesën intime”- Reperja e famshme publikon foton nudo të Zonjës së Parë të Amerikës, Melania Trump

  • G.G /
  • 28 gusht 2020 - 10:52
“Me dorën në pjesën intime”- Reperja e famshme publikon foton nudo të Zonjës së Parë të Amerikës, Melania Trump

Pas daljes në konferencë për media të Zonjës së Parë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump, shkrimtarja DeAnna Lorrene shprehu hapur mbështetjen ndaj saj.

Replikat e Cardi B me shkrimtaren DeAnna Lorraine

“Amerikës i duhen më shumë gra si Melania trump dhe shumë më pak si Cardi B”- shkruante ajo në Twitter.

Por ky koment nuk kaloi pa u vënë re nga reperja 27-vjeçare, e cila nuk e ka vonuar përgjigjen.

Teksa ka postuar një foto nudo të Zonjës së Parë me dorën në pjesën intime, Cardi B shkruan: “Nuk e ka shitur ajo WAP?”

Pas linçimit të këngës së fundit, Cardi B ka pranuar se ajo nuk ë

Është e përshtatur për audiencën e fëmijëve, por për të rriturit dhe pranoi se as fëmija i saj s’do donte që ta dëgjonte atë.

(Kosova Sot Online)