“Policia” mbrëm ndali ndejën e Sarës dhe Ledrit?

  • G.G /
  • 05 October 2020 - 13:20
“Policia” mbrëm ndali ndejën e Sarës dhe Ledrit?

Ledri ka publikuar një imazh duke treguar se kush po ja ndal `ndejën`.

Ledri një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar pret një vajzë bashkë me partneren Sara Hoxha, blogerja e njohur nga Shqipëria.

Sara dhe Ledri, dje kanë festuar `baby shower-in` e vajzës, ku mysafir ishin plot fytyra publike të estradës shqiptare.

Reperi kishte publikuar një video në Instastory me mbishkrim, “policia me nal nejen”.

Aty ku mund të shihet një djalosh i vogël me biçikletë e cila ka një dritë me ngjyrë të kuqe dhe të kaltër.

Kujtojmë, se projekti i fundit i Ledrit vjen në bashkëpunim me Lumi B dhe Dafina Zeqiri me titull “Aman”, e cila grumbulloi mbi 15 milionë klikime.

(Kosova Sot Online)