Miliarderja më e re në botë: Unë jam shefi

  • G.G /
  • 10 tetor 2020 - 11:47
Miliarderja më e re në botë: Unë jam shefi

E si të mos e konsideroj vetën shef kur është miliarderja më e re në botë.

 përveç që provokon me imazhe të “nxehta”, ajo dinë të tërheqë vëmendjen edhe me deklarata të ndryshme.

Bukuroshja vetëm 23 vjeçare ka një famë dhe pasuri marramendëse, e të gjitha këto e bëjnë të ndihet “boss”.

Edhe në fotografitë seksi që ndau së fundi në Instagramin e saj, para 197 milionë ndjekësve, ajo tha se është shefi.

“Unë nuk jam si shef, unë jam shefi”, ka shkruar Kylie në mbishkrimin e 5 fotove që publikoj, ku edhe tërhoqi vëmendje me veshjen plotë stil.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

i’m not bossy i’m the bossë

A post shared by Kylie ë (@kyliejenner) on

(Kosova Sot Online)