Patriot i vërtetë, këngëtari Gold Ag: Dua që fëmija im të lind në 28 nëntor, në ditë e flamurit!

  • G.G /
  • 13 tetor 2020 - 10:33
Patriot i vërtetë, këngëtari Gold Ag: Dua që fëmija im të lind në 28 nëntor, në ditë e flamurit!

Reperi i njohur nga Presheva, Gold AG, këtë vit ka qenë mjaft aktiv me prurje të reja muzikore e po ashtu edhe shumë i përfolur për jetën private.

Artisti, i cili kurorëzoi dashurinë në mars të këtij viti, së shpejti pritet të bëhet baba nga martesa me bukuroshen nga Gjilani, Ermira Shkodra.

Ai së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin, ndërsa ka folur për ngjarjet e fundit e po ashtu edhe për atë se po bëhet baba.

I njëjti tregon se pritet të bëhen prindër për herë të parë në fund të muajit nëntor dhe shpreh dëshirën që fëmija të lindte më 28 nëntor.

“Fejesën e kemi bërë me një mars dhe kurorën më 5 mars. Po pres të bëhem baba diku në fund të nëntorit, ishalla më 28 nëntor”, tha ai.

(Kosova Sot Online)