Sharon Stone tregon se çfarë bëri për të fituar rolin në “Basic Instinct”

  • G.G /
  • 17 tetor 2020 - 12:14
Sharon Stone tregon se çfarë bëri për të fituar rolin në “Basic Instinct”

Kur mori në dorë skenarin e “Basic Instinct”, ajo mendoi se pjesa seksi e Catherine Tramell do t’i përshtatej në mënyrë të përsosur, kështu që bëri gjithçka për ta marrë.

Gjatë një interviste në “The Drew Barrymore Show”, aktorja zbuloi strategjinë që përdori në atë kohë për të fituar rolin.

“Vendosa që do të shfaqesha në Playboy posaçërisht sepse doja të luaja tek Basic Instinct.”, u shpreh Stone për rolin që e ktheu atë në një ikonë botërore.

“Thjesht mendova se ishte pjesa e duhur për mua dhe e dija se çfarë duhej të bëja për ta marrë, por nuk kisha asnjë ide se çfarë do të ndodhte më pas”, shtoi Sharon. 

(Kosova Sot Online)