E kuqe e nxehtë, Luana Vjollca “tërbon” ndjekësit me pozat e fundit, fustani i nxjerr në pah gjoksin

  • G.G /
  • 22 tetor 2020 - 12:56
E kuqe e nxehtë, Luana Vjollca “tërbon” ndjekësit me pozat e fundit, fustani i nxjerr në pah gjoksin

Luana Vjollca është një ndër vajzat më të bukura të ekranit shqiptar dhe ndër më të komentuarat në media.

Moderatorja poston shpesh foto e video në rrjete sociale, duke i mbajtur kështu ndjekësit të informuar për atë që ndodh në jetën e saj.

Së fundmi, Luana ka postuar në Instagram disa foto hot, ku shfaqet e veshur me një fuastan të kuq.

I çarë në njërën anë, fustani me dekolte shumë të hapur nxjerr në pah gjoksin e saj joshës.

Sipas postimeve në Instastory, ky look lidhet me një projekt të ri muzikor mbi të cilin Luana po punon.

(Kosova Sot Online)