“I mungonte një pjesë e trupit”- Poston foto e veshur me bikini, Kim Kardashian dështon keq me photoshop-in

  • G.G /
  • 31 tetor 2020 - 10:29
“I mungonte një pjesë e trupit”- Poston foto e veshur me bikini, Kim Kardashian dështon keq me photoshop-in

Kim Kardashian është “akuzuar” për një dështim të pabesueshëm me photoshop-in në një foto, ku duket se bukuroshes i mungon një pjesë e trupit.

40-vjeçarja u kthye në fokusin e mediave për shkak të kësaj fotoje të publikuar në Instagram.

E realizuar gjatë udhëtimit të mrekullueshëm për ditëlindjen e saj, fotoja e tregonte Kim të veshur me rroba banjo, teksa pozonte krah motrave të saj, Khloe dhe Kourtney.

Por, fansat e vëmendshëm kanë vënë re se një pjesë e krahut të djathtë, të cilin Kim e ka vënë pas Khloe-s, mungon.

Mes krahut të Khloes dhe atij të Kim, duket në sfond një shkurre, por jo vazhdimi i krahut të saj.

(Kosova Sot Online)