Ja çfarë foto emocionuese ka postuar Shyhrete Behluli për festën e 28 Nëntorit

  • G.G /
  • 28 nëntor 2020 - 13:38
Ja çfarë foto emocionuese ka postuar Shyhrete Behluli për festën e 28 Nëntorit

Dita e Flamurit ka filluar me urime të shumta nga krerët e të dy shteteve si dhe fytyrat e tjera publike.

Këngëtarja Shyhrete Behluli vendosi të urojë shqiptarët me rastin e 28 Nëntorit, duke publikuar një fotografi të nipërve të saj me veshje kombëtare.

“Gezuar 28 Nentori, Lavdi te gjithe deshmorve qe ran per Liri, lirin qe sot po e gezojmë”!, shkruan ajo.

(Kosova Sot Online)