Sara pak para lindjes e fut barkun në allçi

  • G.G /
  • 02 dhjetor 2020 - 10:27
Sara pak para lindjes e fut barkun në allçi

Sara Hoxha ka vendosur ta mbajë një kujtim të veçantë të shtatzënisë së saj.

Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, së shpejti do të bëhen prindër.

Derisa ka mbetur edhe shumë pak kohë deri në lindjen e foshnjës, sigurisht se periudha e shtatzënisë do të mbetet më e veçanta për Sarën.

Ajo e ka formësuar me gips një pjesë të trupit të saj, përfshirë barkun shtatzënë dhe derisa e bënte këtë thotë se ndihej veçantë.

“Kjo ishte kënaqësi. A ka ndonjë gjë tjetër që mund të bëjmë për ta mbajtur shtatzëninë kujtim? ëDo të të tregoj një ditë se çfarë kam ndërmend të bëj me këtë shtypje gipsi gjatë shtatzënisë. Nuk është bërë akoma …”, u shpreh Sara e cila shihej se ishte tejet e emocionuar.

(Kosova Sot Online)