Miley Cyrus, e nxjerr komplet gjoksin

  • A.P /
  • 04 dhjetor 2020 - 21:15
Miley Cyrus, e nxjerr komplet gjoksin

Ka qenë e njohur gjithmonë për postimet e saj të ‘çmendura’.

Edhe kur e pranoi se është biseksuale, Miley Cyrus u komentua e kritikua për këtë fakt, si për shumë deklarata të saj interesante.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus)

Por, së fundmi, Miley ka habitur gjithë ata që e ndjekin.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se është pa sytjenja dhe me xhaketë të hapur, duke e nxjerr komplet gjoksin.

Mirëpo, gjoksi i saj nuk u pa plotësisht, pasi e kufizoi me shkrimin ‘Rolling Stone’ sipër, emrin e revistës për të cilën pozoi.

 

(Kosova Sot Online)