Kejvina Kthella publikon foton e nxehtë e veshur me të brendshme të kuqe, Ronela Hajati i kërkon publikisht: Këtë trupin ma jep …

  • G.G /
  • 25 dhjetor 2020 - 12:22
Kejvina Kthella publikon foton e nxehtë e veshur me të brendshme të kuqe, Ronela Hajati i kërkon publikisht: Këtë trupin ma jep …

Kejvina Kthella njihet për format e saj trupore seksi dhe ish-velina nuk heziton t’i ekspozojë në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo postoi një foto e ulur mbi një tavolinë, e veshur me të brendshme të kuqe, ngjyrë që simbolizon edhe Krishtlindjet.

Kejvina Kthella i ‘tërboi’ të gjithë ndjekësit me linjat e saj elegante trupore dhe nuk la vend për imagjinatën.

Format e saj trupore seksi i kanë rënë në sy edhe këngëtares Ronela Hajati, e cila i kërkoi publikisht që t’ia jepte me qera për disa kohë trupin e saj.

“Ma jep këtë trupin nja një javë me qera, sa të mbyll ca halle ë”– komentoi Ronela Hajati.

Ndërkohë, ish-velina mori shumë komente pozitive për paraqitjen e saj provokuese.

(Kosova Sot Online)