Tayna thotë fjalë të mira për Noizyn, Stresin, Getinjon dhe Mozzikun

  • G.G /
  • 05 janar 2021 - 09:44
Tayna thotë fjalë të mira për Noizyn, Stresin, Getinjon dhe Mozzikun

Reperja Tayna gjatë vitit që lamë pas ka qenë emër shumë i komentuar në rrjetet sociale e në faqet rozë.

Artistja nga Prizreni e kishte përmbyllur vitin 2020 në një intervistë të dhënë në emisionin “Shiko Kush Luan”, ku rrëfeu shumë të pathëna nga jeta private e ajo profesionale.

Krahas tjerash, ajo komentoi edhe reperët e estradës me të cilët ruan raporte shumë të mira.

Doruntina Shala (emri i vërtetë) ka thënë nga një fjalë për secilin artist që i doli në ekran, përfshirë këtu Noizyn, Mozzik, Getinjon, Stresin etj.

“Noizy shumë biznesmen”, ka thënë ajo teksa për reperin Stresi thotë se është ‘shumë i vërtetë’.

Në anën tjetër, 24 vjeçarja tha se ‘Getinjo tepër i mençur, reper i mirë’ kurse Mozzik ‘djalë shumë i mirë dhe është reperi më i suksesshëm i momentit’.

Tayna ndërkohë këtë vit pritet të lansojë një tjetër këngë të re në bashkëpunim me Mozzik.

(Kosova Sot Online)