Ndryshimi drastik që habiti rrjetin, çfarë ka ndodhur me aktoren e famshme?

  • E.K /
  • 30 janar 2021 - 15:50
Ndryshimi drastik që habiti rrjetin, çfarë ka ndodhur me aktoren e famshme?

Që pas sfilatës në Fendi, interneti nuk po pushon përsa i përket pamjes së Demi Moore.

Aktorja, e cila hapi shfaqjen e dizajnerit Kim Jones, u paraqit me një ndryshim të dukshëm në fytyrë.

Siç mund ta shihni, mollëzat e saj janë më të theksuara, buza e sipërme më e ngritur dhe fytyra është më e konturuar.Njerëzit aluduan se ka bërë operacione plastike, pasi ndryshimi është drastik dhe ajo duket shumë më e re.

Por, si ka ndryshuar pamja e saj ndër vite?

(Kosova Sot Online)