Veprimi i Arta Elezaj pasi i doli video në shtrat me një mashkull

  • G.G /
  • 12 shkurt 2021 - 15:14
Veprimi i Arta Elezaj pasi i doli video në shtrat me një mashkull

Emri i saj lakohet pafund në median rozë, kjo kryesisht për format e saj fizike, por edhe jetën luksoze që bënë.

Arta Elezaj dikur modele jo edhe aq e njohur, bëri famë përmes rolit të “Xhakartes” në serialin e popullarizuar “O sa mirë”.

Ky serial, i dha shteg karrieres dhe emrit të kaçurelses interesante, e cila e shfrytëzoj popullaritetin në forma të ndryshme.

Së fundit, Artes i ka dalë në publik një video ku ajo shihet në shtrat me një mashkull misterioz.

A ja ka ndjerë?

Duket se jo.

(Kosova SOT Online)