Aurela Hoxha pranon dhuratë romantike për ditëlindje

  • G.G /
  • 27 shkurt 2021 - 14:24
Aurela Hoxha pranon dhuratë romantike për ditëlindje

Aurela Hoxha sot feston ditëlindjen.

Modelja ka marrë urime të shumta që në orët e para të kësaj dite.

Po ashtu ka ndarë me ndjekësit dhuratat që i mori me rastin e ditëlindjes, mes tyre nuk munguan as ato romantike.

Aurela pranoi një buqetë të madhe me trëndafila të kuq e po ashtu edhe tortë, ndërsa u shpreh shumë e lumtur.

Po ashtu, Aurela ka postuar fotografi me tortën në duar, teksa ishte bërë gati për të fryrë qirinjtë për ditëlindje.

“Thuaje një dëshirë”, ka shkruar Aurela sipër atyre fotografive dhe pranoi urime të shumta. 

(Kosova Sot Online)