Loredana dhe Mozzik me qafore të njëjtë

  • G.G /
  • 25 mars 2021 - 14:06
Loredana dhe Mozzik me qafore të njëjtë

Loredana dhe Mozzik muajin e kaluar kanë qenë në pushime së bashku me vajzën e tyre, Hanën në Milano dhe Dubai. Kështu kanë lenë të kuptohet përmes disa fotografive të publikuara në rrjete sociale.

Por së fundmi ajo ka postuar disa fotografi në “InstaStory”, e që gjithë vëmendjen morri qaforja e saj, e që të njëjtën qafore mban edhe reperi Mozzik.

Mozzik në fotografinë e fundit të postuar mban po të njëjtën qafore.

Po ashtu përmes disa një fotografie në story, këngëtarja shihet duke i mbajtur në duar një palë këpucë për fëmijë, teksa ka shkruar se dëshiron ta ketë edhe një fëmijë.

(Kosova Sot Online)