Shkodrani feston ditëlindjen/Besiana uron: Urime nga zemra i dashur paç shëndet

  • A.P /
  • 16 prill 2021 - 20:10
Shkodrani feston ditëlindjen/Besiana uron: Urime nga zemra i dashur paç shëndet

Këngëtari i njohur Shkodran Tolaj, i cili njihet për zërin potent dhe muzikën e mirëfilltë që e kultivon sot feston ditëlindjen, shkruan "Kosova Sot Online".

Me këtë rast, Shkodrani, ka pranuar qindra mesazhe nga familjarë miqë, e kolegë...

Derisa bashkëshortja e tij, këngëtarja e njohur Besiana Mehmedi, në urimin e saj, ka shkruar:

Image

"Një ditelindje ndryshe me artistë të vërtetë në spektaklin „Këngë moj“- Vizion plus- Tiranë! URIME nga zemra i dashur Shkodran Tolaj! Paç shëndet e fat sepse sukseset janë pjesë e punës dhe rezultat i përkushtimit tënd!

Image

(Kosova Sot Online)