Yjet që shkëlqyen mbrëmë në Billboard Music Awards

  • G.G /
  • 24 maj 2021 - 11:27
Yjet që shkëlqyen mbrëmë në Billboard Music Awards

Yjet na verbuan me stilet e tyre në Billboard Music Awards.

Pink, Alicia Keys dhe Saweetie ishin ndër të famshmit që mbrëmë në teatrin Microsoft në Los Angelos, ndriquan gjatë të dielës.

Këto të trija kishin zgjedhur që të paraqitën me veshjet e tyre ngjyrë rozë.

Superstarët shkëlqyen në tapetin e kuq në ansamblet e tyre me shkëlqim, të përbërë nga hije tërheqëse rozë dhe portokalli mandarinë.

(Kosova Sot Online)