35 vjeçari arrestohet pasi tentoi të hyjë dhunshëm në rezidencën e Kylie Jenner

  • E.K /
  • 14 qershor 2021 - 11:29
35 vjeçari arrestohet pasi tentoi të hyjë dhunshëm në rezidencën e Kylie Jenner

Një burrë që po përpiqej t’i pohonte dashurinë e tij për Kylie Jenner u arrestua në rezidencën e saj me vlerë 36.5 milion dollarë.

35-vjeçari, njihte shtëpinë me detajet e saj të sigurisë, pasi ishte bashkëpunues në të kaluarën kur iu kërkua të linte pronën.

Këtë herë u tha se ai nuk pranoi të largohej derisa të ketë një shans për të parë Kylie ballë për ballë gjë që çoi në arrestimin e tij.

Megjithëse, Kylie nuk ishte në shtëpi në kohën e incidentit, burri bëri një luftë për të parë Jenner, 23 vjeç.

Ekipi i saj i sigurisë e ndaloi atë derisa erdhi policia, dhe më pas ai u rezervua për shkelje të ligjit – para se të lirohej.

Ndryshe, ylli i realitetit ka pasur thirrje të tjera në të kaluarën, ndërsa edhe motra Kendall Jenner ka urdhër ndalues ndaj një burri tjetër i cili u përpoq të godiste të dy shtëpitë e tyre në të njëjtën ditë.

Në muajin mars, një shkelës u gjet duke notuar lakuriq në pishinën e modeles përpara se të nisej për në shtëpinë e Kylie në Hidden Hills, pas vetëm gjashtë orësh në burg.

Dhe, Kendall gjithashtu ka një urdhër ndalimi pesë-vjeçar kundër një burri tjetër, i cili u besua nga policia se po voziste në të gjithë vendin për ta qëlluar dhe më pas të vriste veten.

Incidentet mbrapa e shtynë Kendall të largohej nga shtëpia e saj në Beverly Hills pavarësisht ngritjes së nivelit të sigurisë atje.

(Kosova Sot Online)