‘Only You’ e Dhurata Dorës thyen çdo rekord

  • G.G /
  • 14 qershor 2021 - 14:29
‘Only You’ e Dhurata Dorës thyen çdo rekord

Bashkëpunimi i Dhurata dorës dhe këngëtarit Maitre Gims, ka rezultuar mjaft i suksesshëm që në ditët e para të publikimit të këngës.

Përmes një postimi një “Instastory”, këngëtarja publikoi suksesin e këngës, e cila për dy javë ka arritur 20 milionë klikime në “YouTube”.

https://www.youtube.com/watch?v=xv792jyJNoo&feature=emb_title

(Kosova Sot Online)