Angela Martini i vë 'flakën' rrjetit

  • G.G /
  • 16 qershor 2021 - 14:20
Angela Martini i vë 'flakën' rrjetit

Angela Martini është modelja më seksi e estradës shqiptare e cila thuajse gjithmonë me daljet e saj në publik mer një vëmendje të veçantë.

Modelja është me origjinë nga Shkodra dhe tashmë jeton në Amerikë ku njihet për jetën e shtrenjtë dhe luksoze që ajo bën.

Para disa ditësh, Angel festoi ditën e saj të lindjes dhe u surprizua shumë nga bashkëshorti i saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto e veshur me një fustan të kuq ku nxjerr në pah të gjitha asetet femërore të saj dhe duket mjaft bukur.

“Hi ”, ka shkruar ajo në formë përshëndetëse krahas fotos.

(Kosova Sot Online)