Duket që po i shijon ditët më të mira, Fero publikon foto me vajzën e tij

  • G.G /
  • 21 qershor 2021 - 16:49
Duket që po i shijon ditët më të mira, Fero publikon foto me vajzën e tij

Reperi vazhdimisht po e shijon jetën e tij si prind.

Dhe, Feronit Shabani i njohur si Fero në estradë po ndan momente të bukura me vajzën e tij.

Sapo e ka publikuar një imazh në rrjete sociale derisa Nina e vogël shihet duke i fjetur në krahë.

Ai nuk ka shkruar asgjë në përshkrimin e fotografisë vetëm se  e ka postuar në Instagram teksa mori komente të shumta pozitive nga fansat.

Ndryshe, rep-artisti bashkë me modelen, Arbenita Ismajli janë bërë prindër për herë të parë.

(Kosova Sot Online)