Adriana Matoshi e tejkalon të nxehtit për pak sekonda, freskohet me ujë nga dy të rinj

  • E.K /
  • 25 qershor 2021 - 13:48
 Adriana Matoshi e tejkalon të nxehtit për pak sekonda, freskohet me ujë nga dy të rinj

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, është spërkatur me ujë nga dy djem në mes të një rruge.

Video nga ky moment ka publikuar edhe vetë ajo në Instagram.

Në videon e publikuar shihen dy djem duke ujitur lulet dhe barin, teksa Matoshi kalon me qëllim nga ajo pjesë.

“Flladitje natyrale” thuhet në vidoen e publikuar.

https://www.televizioni.tv/upload/videos/2021/06/8RBLsUUlJGJ6f9jl1Pcj_25_63fe59b8bd62838fbff6d713a858d5f8_video_360p_converted.mp4

(Kosova Sot Online)