Pak muaj pas lindjes, Elita Rudi befason me linjat trupore në pozat me bikini

  • E.K /
  • 03 July 2021 - 17:36
Pak muaj pas lindjes, Elita Rudi befason me linjat trupore në pozat me bikini

Ajo është bërë nënë për herë të dytë në fillim të muajit mars.

Bëhet fjalë për prezantuesen e njohur Elita Rudi, njëherësh bashkëshorten e reperit Gjiko, e cila solli në jetë një vajzë të quajtur, Bota.

Duke qenë se kanë kaluar vetëm pak muaj nga lindja, moderatorja ka befasuar me disa imazhet e fundit që ka shpërndarë në rrjete sociale.

E njëjta u shfaq e mahnitshme në pozat e reja, derisa po shijon pushimet në shtetin turk së bashku me familjen e saj.

Në një palë bikini ngjyrë të gjelbër, bukuroshja nga Gjakova duket në top formë marrë parasysh që këta muaj ka qenë e angazhuar edhe në palestër.

“Gjendja ime momentale është vetëm ta shijoj jetën”, ka shkruar ajo.

Komplimentet kanë qenë të shumta e nga më të ndryshmet edhe nga miqtë e ndjekësit që mban në Instagram.

Krahas Botës, Elita dhe Gjiko janë prindër edhe të një djali të quajtur Zëri.

(Kosova Sot Online)