'Aksesor' kënga më e re nga Arta Bajrami

  • A.P /
  • 04 July 2021 - 15:05
'Aksesor' kënga më e re nga Arta Bajrami

Në javën e parë të muajit korrik, këngëtarja e njohur Arta Bajrami, i ka suprizuar fansat e saj  me publikimin e projektit më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Aksesor" mban titullin kënga më e re e Arta Bajramit, derisa në skenat e videoklipit, këngëtarja shfaqet përplot sharm dhe me interpretim fantastik.

Natyrisht se pas realizimit të këtij projekti muzikor qëndron producenti Don Arbas.

Premierë:

(Kosova Sot Online)