Juristja e njohur shqiptare i vë ‘flakën’ rrjetit, publikon fotot s*ksi dhe ka vetëm një kërkesë: Më thirr P...

  • G.G /
  • 12 korrik 2021 - 09:20
Juristja e njohur shqiptare i vë ‘flakën’ rrjetit, publikon fotot s*ksi dhe ka vetëm një kërkesë: Më thirr P...

Ajo është padyshim një ndër juriste shqiptare më të komentuara në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen Redona Koçi, e cila njohët si juristja seksi.

Madje së fundmi ka ndarë me ndjekësit disa poza ku shfaqet e veshur me një palë bikini të zeza, të vogla për format e saj bombastike.

Redona si gjithmonë shfaqet super “hot” dhe menjëherë ka marrë vëmendjen e fansave të shumtë.

“Më thirr Pocahontas”, shkruan Koçi bashkëngjitur një fotoje, e cila menjëherë ka marrë mijëra pëlqime. E nuk munguan as komente ngacmuese nga ana e ndjekësve.

(Kosova Sot Online)