Kush ja dha Medes 30 mijë dollar për një natë?

  • G.G /
  • 24 korrik 2021 - 10:42
Kush ja dha Medes 30 mijë dollar për një natë?

Tingëllon e vërtetë e pabesueshme, por këngëtari Meda i ka marrë 30 mijë dollar bakshish për një natë.

Së paku kështu ka deklaruar vetë këngëtari në një intervistë, ku e ka pranuar se bakshishin prej 30 mijë eurosh e ka marrë në një dasëm shqiptare në Australi.

Meda për vite me rradhë është një nga këngëtarët më të angazhuar dhe paguar në dasmat shqiptare kudo në botë.

(Kosova Sot Online)