Fifi duket çdo ditë e më e bukur

  • G.G /
  • 30 korrik 2021 - 13:32
Fifi duket çdo ditë e më e bukur

Fifi është një ndër këngëtaret e cila ka bërë ndryshime të mëdha tek vetja.

Me humbjen e kilogramëve ajo ka arritur që të jetë një femër e dalluar dhe me linja perfekte,shkruan Kosova Sot Online.

Sot, në imazhin e postuar me një grim të bukur dhe të thjeshtë ajo duket e veçantë.

Po ashtu, Fifi vazhdon të mbetet aktive edhe në skenën muzikore.

(Kosova Sot Online)